Yhteystiedot

Yhdistyksen postiosoite:

Keski-Uudenmaan Kuulo ry

Paasikivenkatu 21 A 14

04200 Kerava

keskiuudenmaankuulo@gmail.com


Ostolaskujen vastaanotto:

Verkkolaskuna 003710725638

Verkkolaskujen välittäjä 003708599126 (OpenText)

Sähköpostitse fennoa.511509@erin.posti.com

Postitse:
 Keski-Uudenmaan Kuulo ry

PL 83646

01051 LASKUT



Yhdistyksen hallitus v. 2024 

Puheenjohtaja Ari Haapanen, gsm 040 0459 740

Paasikivenkatu 21 A 14, 04200 Kerava

arihaapanen2@gmail.com

Varapuheenjohtaja, jäsen Veikko Vainio, gsm 040 9382 552

veikko.wainio@)gmail.com

Sihteeri, jäsen Arja Virolainen, gsm 050 3221 340

sairaslomalla arja.virolainen@elisanet.fi

Sihteerin sijainen, 4.varajäsen Suvi Laurila, gsm 044 3446 957

suvi.laurila@gmail.com

Rahastonhoitaja, 1.varajäsen Kaisa Venho, gsm 044 3717 784

kaisa.venho@gmail.com

Jäsenkirjuri, jäsen Tuula Aavamäki, gsm 040 5141 961

tuula.aavamaki@gmail.com

Jäsen Maarit Honkanen, gsm 040 5020 319

maarit.tallgren@gmail.com

Jäsen Raija Lehikoinen, gsm 050 5780 878

raija.lehikoinen1@gmail.com

Jäsen Jari Alatalo, gsm 040 5027 530

jari.alatalo123@gmail.com

1. varajäsen Raisa Karhapää, gsm 040 0983 748 karhapaaaimo@gmail.com

3. varajäsen Soile Alho, gsm 040 7640 139

soile.alho@gmail.com

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Kuulolla – toimitus Kaisa Venho, Ari Haapanen

Taitto Kaisa Venho

Sähköpostiosoite keskiuudenmaankuulo@gmail.com

Postiosite Välitie 20 as. 23, 04340 Tuusula


KUULOLÄHIPALVELUNEUVOJIEN YHTEYSTIEDOT

Raili Aho Kisapolku 1 A 6, 04200 Kerava, 040 0857 357 

raili.aho@kolumbus.fi

Ari Haapanen Kerava, 040 0459 740 arihaapanen2@gmail.com

Pirjo Haapanen Kerava, 050 4138 785 pirjokhaapanen@gmail.com

Aija Silenius Kerava, 044 2449 656 aijasilenius.as@gmail.com

Olavi Taipale Kerava Savio, 040 5544 026 olavi.taipale@kolumbus.fi

Juhani Virolainen Kerava, juhani.virolainen@gmail.com

Maarit Honkanen Järvenpää, 040 5020 319 maarit.tallgren@gmail.com

Elsa Ketola Näretie 4, 04480 Haarajoki, 040 7252 675 elsa.ketola@hotmail.fi

Jaana Leinonen, 040 1631 998 jajujole@hotmail.com

Raija Lehikoinen Kellokoski, 050 5780 878 raija.lehikoinen1@gmail.com

Leena Vainio Hyrylä, 040 9632 374 leena.wainio@gmail.com

Veikko Vainio Hyrylä, 040 9382 552 veikko.wainio@)gmail.com

Riitta Siikjärvi Perttula, 040 8321 595 riitta.siikjarvi@outlook.com

Jorma Räikkönen, 040 5593 958 jorma.raikkonen@hotmail.com

Risto Pietilä 040 0580 720 rpieti50@gmail.com


Ostolaskujen vastaanotto:

Verkkolaskuna 003710725638

Verkkolaskujen välittäjä 003708599126 (OpenText)

Sähköpostitse fennoa.511509@erin.posti.com

Postitse:
 Keski-Uudenmaan Kuulo ry

PL 83646

01051 LASKUT